Гостиница Центральная, Одесса

65045, Одеса,
вул.Преображенська, 40

+38 050 333 71 21
+38 0482 36 58 05
+38 050 333 74 97
sale@centralhotel.od.ua


Готель
"Центральний"
   
Яндекс.Погода

Поділитися

Ми в соцмережах

Курсы валют на PROext

Готель "Цетральний", Одеса / Відпочинок в Одесі

Відпочинок в Одессі

Одеса запрошує на відпочинок круглий рік

Морський вокзал в ОдессеКакіх тільки поетичних назв немає в Одеси! Вона і Південна Пальміра, і перлина біля моря, і в квітучих акаціях місто. Але головне - це все справедливо! Більш того, це ще далеко не всі компліменти, яких Одеса заслуговує. Історичний вік Одеси невеликий, за цими мірками вона дуже юна. Хоча на місці нинішньої Одеси було і грецьке поселення, і невелике містечко Хаджибей, нащадок фортеці, поруч з яким і була закладена за височайшим повелінням її величності імператриці Катерини Одеса. З того моменту вона пішла вперед семимильними кроками. Дуже скоро перетворилася на важливий портовий центр півдня Росії, яким продовжує зараз залишатися, будучи одним з найбільших міст півдня України.

Відомі особистості Одеси

З Одесою пов'язана доля багатьох відомих людей в історії і Росії, і України. Вона подарувала світові імена видатних особистостей, талановитих діячів у різних сферах життя. У певному сенсі вони були парламентаріями Одеси. Інтерес до них безпосередньо пов'язаний з інтересом до самого міста, і поступово став асоціюватися зі словами «Одеса відпочинок». Хто хоча б раз приїхав сюди в будь-який час року, той назавжди залишився підкореним Одесою, її морем, її пляжами, її готелями, її визначними пам'ятками і, звичайно ж, самими одеситами.

Історія Одеси як місця відпочинку

Центр Одеси - улюблене місце відпочинку пріезжіхОдесса стала культурним, науковим, курортним центром України. Відпочинок в Одесі біля моря популярний давно. Ще в минулі століття одеське узбережжя облюбували представники дворянства. В самій Одесі в силу її вигідного розташування і великих торгових перспектив почали масово будувати готелі та мотелі для розміщення ділового люду. А в особняках знаті завжди було багато гостей, які своїми восторженннимі розповідями множили славу Одеси. Після революції житловий фонд був націоналізований і перепрофільований в готелі, будинки відпочинку, санаторії, дитячі табори, пансіонати, у яких відпочивали і продовжують із задоволенням відпочивати і сьогодні тисячі приїжджають до Одеси. Продовжуючи компліментарний ряд, скажімо, що Одеса - це місто-сад. Тут легко дихається, завдяки великій кількості парків, скверів, бульварів. Більшу частину міста займає приватний сектор і зелена зона, ще й тому відпочинок в Одесі гарний у будь-якій її частині. Вулиці схожі на суцільні зелені тунелі, тому в Одесі ви не відчуєте задушливого міського запаху гару. А ще якихось 200 років тому тут була пустельна степ, самотні деревця служили своєрідними орієнтирами для мандрівників. А на всій території сучасної Одеси було не більше сотні дерев.