Готель «Центральна» пропонує 84 номери різних категорій: Економ, Стандарт, Напівлюкс, Люкс в класичному стилі і 4 концептуальних номери в стилі різних епох від класики 19 століття до ретро 60-70-х років. У номерах підключено кабельне телебачення, встановлені душова кабіна і холодильник. У вартість кожного номера входить сніданок.

Для гостей, які вважають за краще бюджетний варіант проживання, ми пропонуємо розташуватися в нашому хостелі.

Зберігши найкращі традиції минулого, сьогодні готель «Центральна» пропонує своїм гостям 4 концептуальних тематичних номери: Комунальна квартира, Літературна Одеса, номер Остапа Бендера, Ретро 60-70 их. Ви можете обрати будь-який із 4-ох.

У вартість включено сніданок, який подається в кафе на першому поверсі готелю.

Виїзд здійснюється до 12:00.

Заїзд - після 14:00.

Одеса - особливе місто, де шахраї, лікарі, шевці і письменники жили в одній комунальній квартирі. До слова, письменник-сатирик Михайло Жванецький родом з одеської комуналки.
Одеса - літературна колиска, де народилися Анна Ахматова і Валентин Катаєв, жили Купрін і Бунін. Тут же з'явилися сторінки сатиричного роману «12 стільців»
Атмосфера Одеси 60-70-х років пройнята особливим духом - духом вольності, підприємливості та морської романтики. Перенесіться в епоху Бітлз і Ободзінского, Ролінг Стоунз і Ганни Герман.
Побувайте в гостях у майстра авантюр — Остапа Бендера! Кажуть, він дійсно жив тут, але одного разу зник. Придумав чергову велику комбінацію, відправився за порцією пригод і від захвату забув в номері ...
Затишні номери площею від 14 до 18 м² з усіма зручностями всередині. Являють собою спальну кімнату з ліжком.
Затишні номери площею від 14 до 18 м² з усіма зручностями всередині. Являють собою спальну кімнату з ліжком.
«Стандарт» — це досить просторі номери площею від 20 до 27 м². Являють собою спальну кімнату з великим ліжком для двох, або з двома одномісними ліжками.
Категорія «Напівлюкс» — це двокімнатні номери зі спальною кімнатою і невеликою вітальною. Площа кожного становить від 21 до 30 м². У спальні встановлено двоспальне ліжко
Просторий, двокімнатний номер площею 40–50 м². Ви оціните архітектуру простору, висоту стель, старовинний паркет і значну кількість вільного місця.
Для гостей, які вважають за краще бюджетний варіант проживання, ми пропонуємо розташуватися в нашому хостелі.