Ми гарантуємо кращі ціни


Замовляйте номер у нас з гарантією кращої ціни.

Якщо ви виявите, що на ІНШОМУ сайті Вам пропонують нижчу ціну на номер в нашому готелі (дати, тип номера, кількість гостей та інші включені у вартість тарифи, скасування бронювання і умови раннього бронювання повинні бути такими ж) протягом 24 годин після бронювання на сайті https://centralhotel.od.ua//ua, зв'яжіться з відділом бронювання: reception@centralhotel.od.ua.

Ми опрацюємо Ваш запит і крім надання Вам більш низької ціни за номер, ми також надамо Вам номер більш високої категорії.

БЕЗКОШТОВНЕ БРОНЮВАННЯ


Ми не стягуємо плату за бронювання номера.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами в нашому готелі. Ми не стягуємо плату за бронювання, щоб Ви відчули себе найбажанішим гостем.

З НАМИ ЛЕГКО


Прямий контакт з готелем

Це допомагає уникнути складнощів і непорозумінь. Бронюючи номер на нашому сайті, Ви контактуєте безпосередньо з готелем, що дозволяє Вам отримувати відповіді на будь-які питання, пов'язані з Вашим перебуванням, безпосередньо у нас. Якщо Ви хочете змінити деталі Вашої броні, ми вирішимо це питання швидко і гнучко.

Спеціальні пропозиції


Безліч спеціальних пропозицій чекають Вас на нашому сайті.

Хочете недорого відпочити всією сім'єю? Або шукаєте гарячий тур на вихідні? Ви були б раді отримати спеціальну пропозицію в період свят? Якщо Ви вирішите забронювати номер на нашому сайті, Ви зможете скористатися усіма знижками, які ми пропонуємо. Не пропустіть наші спеціальні пропозиції, знижки та туристичні пакети! Скористайтеся пропозиціями готелю Tsentralnaya.

Всі інші послуги


З нами Ви можете забронювати будь-які додаткові опції.

Якщо Ви хочете скористатися додатковими послугами при бронюванні номера, будь ласка, ознайомтеся з усім переліком на нашому сайті - для Вас доступне харчування по системі напівпансіон, можливість відвідувати наш фітнес центр, а також багато інших послуг.

Навіщо бронювати десь ще? Кращі ціни тут!

Review Pro
4.5 / 5
21.02.2020
Практически все отлично. Есть мелкие недостатки, но цена затмевает их. РЕКОМЕНДУЮ!
Геннадий Лобасов
18.02.2020
положительный: Отель находится в самом лучшем месте Одессы в 100 метрах от знаменитой красивейшей пешеходной улицы Дерибасовской. Чтобы оценить по...
Sergey , Ukraine
16.02.2020
положительный: Реальность оказалась лучше ожидаемого.В номере чисто. тихо.тепло.никаких посторонних запахов и тем более"живности". Очень вкусный завтрак...
Lydmila , Ukraine
22.01.2020
положительный: Останавливаемся второй раз, и наверное, теперь всегда только тут. По приезду заселили немного раньше положенного времени, без доплат. В номере...
Julia , Ukraine
01.01.2020
Тихо, чисто, вежливое обслуживание
Сергей Ольховский
22.10.2019
Отличный вариант цена=качество в самом центре Одессы. Очень удобное расположение, чистая постель, неплохой завтрак, приятный персонал.
Анна Костыря
09.10.2019
Недорого. Завтрак включен. Красивое старинное здание.
yitfiyt ytdfytf
30.09.2019
Очень хороший отель! Понравилось все! Отдельное спасибо персоналу за качественно проделанную работу! Отдохнула у вас хорошо!
Алена Моисеенко
28.09.2019
Удобное расположение в центре городе. Цены соответствует качесту.
Todorovych Eduard
28.09.2019
положительный: Персонал приветливый, общая атмосфера гостиницы, конечно же, местоположение. отрицательный: Завтрак- кофе натуральный за плату мог бы быть...
Neonila , Ukraine