Безпека наших гостей і співробітників — наш головний пріоритет. Ми робимо все, що в наших силах, щоб забезпечити вам безпечну подорож. Ми впровадили ряд змін відповідно до останніх рекомендацій з гігієни і санітарії, щоб забезпечити безпеку гостей і співробітників.

Місця загального користування

Всі ручки, вимикачі, перила кнопки ліфта дезінфікуються кожні 2 години. Для прибирання використовуються тільки професійні засоби з високою антимікробною дією. У готелі встановлені диспенсери з антисептиком. У громадських місцях розміщені нагадування про заходи щодо індивідуальної гігієни і санітарії за рекомендаціями ВОЗ. При заселенні і виселенні контролюється дотримання соціальної дистанції, ми намагаємося мінімізувати скупчення людей в загальних зонах.

Безпека в номері

Номера не будуть повторно здаватися протягом 24 годин після від'їзду гостей (при наявності вільних номерів). При підготовці до заїзду після прибирання в номері проводиться протимікробна обробка медичними бактерицидними кварцовими лампами. Всі постільна білизна та рушники прається на високих температурах і пропрасовуються під пресом. Проводиться обов'язкова дезінфекція ключів від номерів перед видачею.

Харчування

Мінімізована взаємодія на сніданку, а також можливе замовлення сніданку в номер. Сніданок сервірується на відкритому майданчику, з природною циркуляцією повітря і збільшеною соціальною дистанцією. Меню ресторану не передається з рук в руки, а розміщено на видимих місцях, а також встановлені таблички з QR - кодами для завантаження меню в мобільний пристрій гостя.

Здоров'я співробітників

Всі співробітники готелю дотримуються профілактичні заходи, миють і дезінфікують руки, обробляють робочі місця. У всіх співробітників є маски / захисні екрани, рукавички і антисептики. Запроваджено щоденний моніторинг температури і стану здоров'я співробітників.

Review Pro
4.7 / 5
11.04.2021
Хороший, уютный старинный отель за свои деньги.
Виталий Пасат
10.04.2021
положительный: Очень полюбился этот отельчик. Всегда приветливый и заботливый персонал. Очень приятно удивило то, что открыточку на мое имя, с приветственным...
Діана , Ukraine
03.04.2021
положительный: Завтрак превзошел ожидания, знаю по опыту других гостиниц Одессы. Расположение шикарное, самый центр, за углом Дерибасовская. Номер скромный,...
Andrii , Ukraine
30.03.2021
Дуже хороший та чистий готель, смачні сніданки та привітний персонал💗
valentina oz
26.03.2021
положительный: Все отлично, отель с историей персонал доброжелательны и внимательный, завтрак отличный. отрицательный: все понравилось.
Lilya , Ukraine
26.03.2021
Были в этом отеле в январе на праздники. Очень все понравилось! Месторасположение - самый центр, центрее не бывает) Персонал - как в лучшем 5звездочном...
Нина Смирнова
22.03.2021
Отличный персонал! Вкусные завтраки!
Максим Филиппов
22.03.2021
Очень все понравилось! Ребята на ресепшн молодцы!
Аля Сидор
12.03.2021
Старый отель, но обслуживание на высшем уровне!
Елена Елена
12.03.2021
положительный: отель расположен очень удачно - можно спокойно дойти пешком с вокзала. персонал вежливый. завтрак очень понравился. большое спасибо повару....
Ирина , Ukraine